www.balticflora.czinfo@balticflora.eu

Vítáme Vás na stránkach Balticflora company

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách společnosti Balticflora company s.r.o. Jsme nově vytvořená společnost , působící v oblasti realit, reklamy a sportu. Vycházíme ze zahraničních zkušeností majitelů společnosti a v předmětném oboru podnikání chceme dělat  "vše trochu jinak". Jak jsme již uvedli, vycházíme ze zahraničních zkušeností a našimi spoluinvestrory všech projektů jsou rovněž, krom vlastního kapitálů, i další zahraniční společnosti. Proto můžeme naše smělé plány lehce v praxi realizovat.

V oboru realit se snažíme naší realitní kancelář směřovat na tzv. realitní pohotovost. Tímto máme na mysli podřídit vše přání klientům, a to v nepřetržité nonstop službě kanceláře, kdy jsme schopni naši realitní  pohotovost okamžitě vyslat na místo určení a pokud se obchod zrelizuje, jsme okamžitě schopni klientovi vyplatit požadovanou finanční částku. Samozřejmě v tomto duchu je řádně zaškolen tým realitních makleřů a je k dispozici plně právní servis, se zaměřením na vyřízení všech formalit, a to převážně oddlužení nemovitostí, zástav nemovitosti a případných dalších nároků třetích osob. Nebráníme se rovněž klientům zapůjčit finanční částku v rámci jejich požadavků a zprostředkovat jakýkoliv bankovní produkt.

V oblasti reklamy můžeme nabídnout vlastního designera, grafika a vlastní tiskárnu s profesionální a kvalitní produkcí, kde samozřejmě kombinací těchto možností můžeme nabídnout nejnižší nabídku cen na trhu v oblasti reklamy.

V oblasti sportu naše agentůra nabízí zprostředkování všech aktivit, služeb, soustředění  a turnajů, a to v oblasti všech kategorií a druhů sportů, s profesionálním přístupem,  a to v rámci celé ČR i mimo ČR. Samozřejmě nemůžeme připomenout naš vlastní klub FC Balticflora Teplice, vícemistra I.futsalové ligy ČR v sezóně 2009/2010.

Samozřejmě naše společnost ráda a ochotně zprostředkuje další služby v oboru stavebnictví, výroby oken, zajištění průmyslových a domácích klimatizačních rozvodů, developerských projektů, zprostředkování nákupu nemovitostí na Floridě a dalšícn služeb, kde díky naší zkušeností v tomto směru můžeme rovněž nabídnout cenově výhodné nabídky, o proti jiným společnostem, vzhledem ke kvantitě využitých služeb přímo u výrobce všech produktů.

Jediným naším cílem je    s  p o k o j e n o s t   našich klientů, kterým nabízíme profesionální servis.

Michal Žák - jednatel

Aktuality

26. březen 2010

Zámek Koloděje získal ocelářský magnát

Zámek Koloděje získal ocelářský magnát Tomáš Chrenek VÍME PRVNÍ Zámek v Kolodějích nedávno koupila za 233 milionů korun neznámá firma Pura Vida. Zámek dříve využívala česká vláda. Za společností Pura Vida, která nedávno koupila za téměř 233 milionů bývalý vládní zámek a oboru v Kolodějích, stojí spolumajitel Třineckých železáren a zdravotnické skupiny Agel, miliardář Tomáš Chrenek. Informaci, která koluje v pražských investorských kruzích, HN potvrdil zdroj, detailně informovaný o celé transakci. Barokní zámek v Kolodějích léta patřil státu, loni jej však na základě soudního rozhodnutí získal restituent Vítězslav Kumpera. Ten ho v lednu nabídl na trhu za 250 milionů korun. Prodej do rukou společnosti Pura Vida potvrdil tento týden jak Klumperův právní zástupce Tomáš Chlost, tak šéfka představenstva kupující strany Kateřina Kašeová. Pura Vida však má akcie na majitele a její faktický vlastník není znám. Kašeová jej odtajnit odmítá. Podle informací HN firmu ovládá právě Chrenek. Ten ji koupil už před několika lety pod původním názvem Springhill.

23. březen 2010

Clooney prodává vilu u Comského jezera, zájem má Beckham

Americký herec George Clooney se chce zbavit své luxusní vily Oleandra u Comského jezera na severu Itálie. Po sedmi letech v jeho vlastnictví je nyní rozkošná stavba z 18. století s přímým přístupem k jezeru a vlastním molem na prodej. Třicet milionů eur (zhruba 776 milionů korun) už nabídl za dům v lokalitě Laglio ruský vodkový magnát Rustam Tariko, informoval milánský deník Corriere della Sera. Zájem by prý měl i David Beckham, který právě hostuje v AC Milán a rád by koupil nedaleko Milána dům.

Zobrazit všechny aktuality